Się Żyw

WAŻNE! Jeśli kupujesz tylko e-book, warsztat, szkolenie, od razu po zakupie otrzymasz na maila link do jego/ich pobrania! Jeśli kupujesz inne produkty, wymagające wysyłki, link do pobrania e-book, otrzymasz po ich wysłaniu. Prosimy o wpisywanie prawidłowych adresów mailowych aby produkty cyfrowe od razu trafiały do Państwa.

E-booki które znajdują się u mnie w sklepie, to zbiór informacji, opracowany po to, aby ułatwić codzienne funkcjonowanie, żywienie siebie i swoich rodzin według zasad diety Gaps, Carnivore, Ketogennej i bezglutenowej. 

Pisząc e-booki staram się maksymalnie wyczerpać dany temat a zarazem przekazać wiedzę w jak najprostszej i najbardziej przystępnej formie, aby była ona łatwo przyswajalna dla każdego. Zarówno dla osób już wdrożonych w temat żywienia jak i dla osób nie związanych na co dzień z medycyną, z dietetyką czy zdrowym odżywieniem. 

Zdaje sobie sprawę z tego, iż zmiana nawyków żywieniowych wymaga czasu, zdobywania wiedzy, zmiany przekonań, wielu wyrzeczeń, dlatego staram się, aby moje e-booki były pomocne w tej zmianie a nagroda w postaci dobrego samopoczucia i zdrowia całej rodziny to mój cel i wierze w to, że Wasz również i pomagam Wam go osiągnąć!

0

Your Cart Is Empty

No products in the cart.