Się Żyw

Uwaga urlop! W dniach 02-11.03 przebywamy na urlopie. Wszystkie zamówienia, złożone po 1.03 zaczniemy wysyłać 12.03.WAŻNE! Jeśli kupujesz tylko e-book, warsztat, szkolenie, od razu po zakupie otrzymasz na maila otrzymasz link do jego/ich pobrania!!. Jeśli kupujesz inne produkty, wymagające wysyłki, link do pobrania e-book, otrzymasz po ich wysłaniu, czyli po 12.03. Prosimy o wpisywanie prawidłowych adresów mailowych aby produkty elektroniczne od razu trafiały do Państwa. 

E-booki które znajdują się u mnie w sklepie, to zbiór informacji, opracowany po to, aby ułatwić codzienne funkcjonowanie, żywienie siebie i swoich rodzin według zasad diety Gaps, Carnivore, Ketogennej i bezglutenowej. 

Pisząc e-booki staram się maksymalnie wyczerpać dany temat a zarazem przekazać wiedzę w jak najprostszej i najbardziej przystępnej formie, aby była ona łatwo przyswajalna dla każdego. Zarówno dla osób już wdrożonych w temat żywienia jak i dla osób nie związanych na co dzień z medycyną, z dietetyką czy zdrowym odżywieniem. 

Zdaje sobie sprawę z tego, iż zmiana nawyków żywieniowych wymaga czasu, zdobywania wiedzy, zmiany przekonań, wielu wyrzeczeń, dlatego staram się, aby moje e-booki były pomocne w tej zmianie a nagroda w postaci dobrego samopoczucia i zdrowia całej rodziny to mój cel i wierze w to, że Wasz również i pomagam Wam go osiągnąć!