Się Żyw

Uwaga urlop! W dniach 02-11.03 przebywamy na urlopie. Wszystkie zamówienia, złożone po 1.03 zaczniemy wysyłać 12.03.WAŻNE! Jeśli kupujesz tylko e-book, warsztat, szkolenie, od razu po zakupie otrzymasz na maila otrzymasz link do jego/ich pobrania!!. Jeśli kupujesz inne produkty, wymagające wysyłki, link do pobrania e-book, otrzymasz po ich wysłaniu, czyli po 12.03. Prosimy o wpisywanie prawidłowych adresów mailowych aby produkty elektroniczne od razu trafiały do Państwa. 

Kochani otrzymuję ogrom pytań, nie zawsze jestem w stanie nawet je przeczytać, dlatego umieszczam odpowiedzi na najczęściej zadawane.

Jak mogę zapisać się na konsultacje?

Na konsultację żywieniową jak i oddechową zapisujemy się na stronie LINK. Należy wybrać termin w kalendarzu oraz rodzaj konsultacji. Jeśli jest to pierwsza konsultacja, nalicza się dodatkowa opłata, dlatego trzeba zaznaczyć to w momencie zakupu w rozwijanym menu przy wyborze konsultacji. Często terminy są dość odległe, dlatego jeśli nie ma możliwości zakupu, proszę wybrać inny termin. Czasami system wadliwie pokazuje termin dostępny a nie pozwala na zakup. 

Można skorzystać również z terminu pilnej konsultacji LINK

Mam ogrom problemów zdrowotnych, nie wiem jak sobie poradzić, a nie mogę skorzystać z konsultacji, co Pani poleca?

Zapraszam do skorzystania z darmowej wiedzy w moich mediach społecznościowych. W postach oraz wyróżnionych relacjach, ogrom wiedzy jest za darmo. W kolejnym kroku zapraszam do zakupu chociaż 2 książek na mojej stronie – na temat oddechu i żywienia (dwie najbardziej popularne to Kto ma nosa do zdrowia i Gaps Zespół psychologiczno-jelitowy) LINK . Ogrom wiedzy znajdziecie również w moich e-bookach i szkoleniach, które nie są drogie, a wiedza w nich zawarta pozwoli Wam na zrozumienie wielu aspektów dotyczących zdrowia. 

Choruję na ……. (wstaw swoją chorobę), czy mogę się do Pani zgłosić na konsultację?

Musimy zrozumieć, że nasz organizm to “naczynia połączone”. Medycyna kartezjańska podzieliła nas na małe kawałki, a lekarzom, kazała leczyć osobno wzrok, serce i płuca. Nie jest to dobry sposób gdyż nasz organizm jest całością i każdy narząd wpływ na pracę innego. Hipokrates powiedział kiedyś mądre zdanie “każda choroba rozpoczyna się w jelitach” i jest to prawda. Dlatego odpowiadając krótko, jeśli masz jakikolwiek problem zdrowotny, to tak zapraszam. 

Dodatkowo, pod opisem konsultacji wyszczególniam część jednostek chorobowych, którymi się zajmuję: 

rak, stwardnienie rozsiane, stwardnienie zanikowe boczne, autyzm, ADHD, depresja, otyłość, cukrzyca, hipoglikemia, astma, przewlekłe zmęczenie, zaparcia, RZS, AZS, toczeń, łuszczyca, inne choroby skórne, choroby tarczycy i wiele innych. 

Link do chorób, które są spowodowane hiperwentylacją znajdziecie tutaj LINK

Praca z oddechem, konsultacja, szkolenie lub intensywny program oddechowy, pozwoli na zwiększenie Waszej akceptacji co2, zmniejszenie hiperwentylacji  oraz w rezultacie poprawę samopoczucia 

Dlaczego nie otrzymałem/am linku do e-book/szkolenia?

Link do e-book klient otrzymuje bezpośrednio po zakupie, jeśli dokonał prawidłowo płatności i w zamówieniu znajdował się tylko e-book, e-booki lub warsztaty/szkolenia – nagrania. Jeśli e-book nie dotarł, to niestety ale klient zrobił błąd w adresie mailowym. Należy skontaktować się pod adresem zamowienia@siezyw.pl i poprosić o zmianę adresu na prawidłowy. 

W przypadku zakupienia oprócz e-book/szkolenia na przykład konsultacji i/lub produktów, które wymagają wysyłki kurierem, e-book/i, szkolenia zostaną oznaczone jako wysłane wraz z wysyłką fizyczną produktów. 

W obu przypadkach linki do pobrania znajdują się w mailu (tabelce), potwierdzającym realizację zamówienia. 

Jakie choroby/objawy mogę wyleczyć/wspomóc poprzez oddech?

Oddech działa na każdą naszą komórkę, narząd, funkcję w organizmie. Jest bardzo niedoceniany i zaniedbywany. Jak sami wiecie, bez jedzenia możemy wytrzymać bardzo długo, nawet kilka tygodni. Nie będzie to zapewne łatwe i przyjemne, jednak możliwe, a czasem nawet bardzo terapeutyczne. Bez wody wytrzymamy pewnie kilka dni. Bez oddechu, nie wytrzymamy nawet kilku minut. Pełna lista objawów/chorób, w których warto włączyć pracę z oddechem jako wspomaganie w terapii pod linkiem

Czy mogę zapłacić przy odbiorze za zamówienie?

Z mojego wieloletniego doświadczenia wynika, iż często niestety, zapominamy o tym, że zamawialiśmy coś za pobraniem. nie mamy gotówki, paczka nie zostanie odebrana, wraca do nas czyli do Się Żyw. Co się wtedy dzieje? Paczka jest zniszczona, ponieważ “przeszła” już przez wiele rąk, samochodów i kurierów. My wydaliśmy już pieniądze na jej zapakowanie i wysyłkę do Państwa. Aby ona wróciła, my również poniesiemy koszty. Dlatego nie wysyłamy paczek z płatnością przy odbiorze.