Się Żyw


Uwaga! Urlop w dniach 14.07-28.07! Wszystkie zamówienia złożone do 14.07 do godziny 12.00 zostaną wysłane. Zamówienia złożone po tym czasie będą realizowane po powrocie, po 28.07. Prosimy ebooki kupować w osobnych zamówieniach- dotrą od razu na maila. Dziękujemy!

WAŻNE! Jeśli kupujesz tylko e-book, warsztat, szkolenie, od razu po zakupie otrzymasz na maila link do jego/ich pobrania! Jeśli kupujesz inne produkty, wymagające wysyłki, link do pobrania e-book, otrzymasz po ich wysłaniu. Prosimy o wpisywanie prawidłowych adresów mailowych aby produkty cyfrowe od razu trafiały do Państwa.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Kochani otrzymuję ogrom pytań, nie zawsze jestem w stanie nawet je przeczytać, dlatego umieszczam odpowiedzi na najczęściej zadawane.
Justyna Borska Się Żyw
Konsultacje

Jak mogę zapisać się na konsultacje?

Na konsultację żywieniową jak i oddechową możesz zapisać się naciskając przycisk poniżej.

Należy wybrać termin w kalendarzu oraz rodzaj konsultacji. Jeśli jest to pierwsza konsultacja, nalicza się dodatkowa opłata, dlatego trzeba zaznaczyć to w momencie zakupu w rozwijanym menu przy wyborze konsultacji. Często terminy są dość odległe, dlatego jeśli nie ma możliwości zakupu, proszę wybrać inny termin. Czasami system wadliwie pokazuje termin dostępny a nie pozwala na zakup.

Można skorzystać również z terminu pilnej konsultacji, jeśli terminy dostępne są zbyt odległe

Czego mogę się spodziewać po wykupieniu konsultacji?

Po wykupieniu konsultacji – zarówno oddechowej jak i żywieniowej, otrzymacie Państwo maila z potwierdzeniem zakupu i terminem konsultacji. Na 3 dni przed terminem konsultacji otrzymają Państwo link, który należy kliknąć i pobrać kwestionariusz w nim zawarty, na swój komputer. Kwestionariusz należy wypełnić i odesłać na 24h przed konsultacją na adres mailowy kontakt@siezyw.pl

Czy jeśli nie wypełnię kwestionariusza, konsultacja nie będzie mogła się odbyć?

Nie. Wypełnienie kwestionariusza jest dobrowolne, jego brak nie wyklucza możliwości odbycia konsultacji.

Jak przebiega konsultacja?
Jak się przygotować?

Na konsultacji omawiamy indywidualną sytuację zdrowotną klienta, historię choroby, objawy, przyjmowane suplementy i leki. Po konsultacji klient otrzymuje indywidualne rekomendacje żywieniowe i oddechowe oraz ewentualnie, w razie potrzeby sugerowane badania do wykonania.

Mam ogrom problemów zdrowotnych, nie wiem jak sobie poradzić, a nie mogę skorzystać z konsultacji, co Pani poleca?

Zapraszam do skorzystania z darmowej wiedzy w moich mediach społecznościowych. W postach oraz wyróżnionych relacjach, ogrom wiedzy jest za darmo. W kolejnym kroku zapraszam do zakupu chociaż 2 książek na mojej stronie – na temat oddechu i żywienia (dwie najbardziej popularne to Kto ma nosa do zdrowia i Gaps Zespół psychologiczno-jelitowy)

Ogrom wiedzy znajdziecie również w moich e-bookach i szkoleniach, które nie są drogie, a wiedza w nich zawarta pozwoli Wam na zrozumienie wielu aspektów dotyczących zdrowia.

Choruję na ……. (wstaw swoją chorobę), czy mogę się do Pani zgłosić na konsultację?

Tak, każda osoba, nawet przewlekle chora, która straciła już nadzieję, na wyzdrowienie, może zgłosić się na konsultacje. Musimy zrozumieć, że nasz organizm to “naczynia połączone”. Medycyna kartezjańska podzieliła nas na małe kawałki, a lekarzom, kazała leczyć osobno wzrok, serce i płuca. Nie jest to dobry sposób gdyż nasz organizm jest całością i każdy narząd wpływ na pracę innego. Hipokrates powiedział kiedyś mądre zdanie “każda choroba rozpoczyna się w jelitach” i jest to prawda. Dlatego odpowiadając krótko, jeśli masz jakikolwiek problem zdrowotny, to tak zapraszam.

Dodatkowo, pod opisem konsultacji wyszczególniam część jednostek chorobowych, którymi się zajmuję:

rak, stwardnienie rozsiane, stwardnienie zanikowe boczne, autyzm, ADHD, depresja, otyłość, cukrzyca, hipoglikemia, astma, przewlekłe zmęczenie, zaparcia, RZS, AZS, toczeń, łuszczyca, inne choroby skórne, choroby tarczycy i wiele innych.
Link do chorób, które są spowodowane hiperwentylacją, naciśnij przycisk poniżej.

Praca z oddechem, konsultacja, szkolenie lub intensywny program oddechowy, pozwoli na zwiększenie Waszej akceptacji co2, zmniejszenie hiperwentylacji  oraz w rezultacie poprawę samopoczucia 

Szczotki

Czy mogę szczotkować ciało kiedy mam cerę naczynkową, żylaki?

Należy zrozumieć, że nasza cera zależy głównie od tego co jemy. Pękające naczynka i żylaki są wynikiem błędów żywieniowych oraz braku ruchu. Zapraszam do przeczytania e-book, Dlaczego pękają nam naczynia.

Oddech

Jakie choroby/objawy mogę wyleczyć/wspomóc poprzez oddech?

Oddech działa na każdą naszą komórkę, narząd, funkcję w organizmie. Jest bardzo niedoceniany i zaniedbywany. Jak sami wiecie, bez jedzenia możemy wytrzymać bardzo długo, nawet kilka tygodni. Nie będzie to zapewne łatwe i przyjemne, jednak możliwe, a czasem nawet bardzo terapeutyczne. Bez wody wytrzymamy pewnie kilka dni. Bez oddechu, nie wytrzymamy nawet kilku minut. 

Pełna lista objawów/chorób, w których warto włączyć pracę z oddechem jako wspomaganie w terapii.

Zamówienia

Czy wysyłacie produkty za granicę?

Tak, wysyłamy do większości krajów EU. Przy składaniu zamówienia, wymagane jest podanie adresu do wysyłki. Po wypełnieniu wymaganych pól adresu wysyłki pojawi się opcja dostawy i jej koszt. Czy mogę odebrać zamówienie osobiście?

Nie prowadzimy sprzedaży stacjonarnej, nie ma możliwości odebrania przesyłek osobiście. 

Dlaczego nie otrzymałem/am linku do e-book/szkolenia?

Link do ebook klient otrzymuje bezpośrednio po za kupie, jeśli dokonał prawidłowo płatności i w zamówieniu znajdował się tylko ebook, ebooki lub warsztaty/szkolenia – nagrania. Jeśli ebook nie dotarł, to niestety ale klient zrobił błąd w adresie mailowym. Należy skontaktować się pod adresem zamowienia@siezyw.pl i poprosić o zmianę adresu na prawidłowy. 

W przypadku zakupienia oprócz ebook/szkolenia na przykład konsultacji i/lub produktów, które wymagają wysyłki kurierem, ebook/i, szkolenia zostaną oznaczone jako wysłane wraz z wysyłką fizyczną produktów. 

W obu przypadkach linki do pobrania znajdują się w mailu (tabelce), potwierdzającym realizację zamówienia. Czy mogę zapłacić przy odbiorze za zamówienie?

Z mojego wieloletniego doświadczenia wynika, iż często niestety, zapominamy o tym, że zamawialiśmy coś za pobraniem. Nie mamy gotówki, paczka nie zostanie odebrana, wraca do nas czyli do Się Żyw. 

Co się wtedy dzieje? 

Paczka jest zniszczona, ponieważ “przeszła” już przez wiele rąk, samochodów i kurierów. My wydaliśmy już pieniądze na jej zapakowanie i wysyłkę do Państwa. Aby ona wróciła, my również poniesiemy koszty. 

Dlatego nie wysyłamy paczek z płatnością przy odbiorze.

0

Your Cart Is Empty

No products in the cart.